Устаткування підвищеної небезпеки

Згідно з законодавством власник відповідає за забезпечення справного стану та організацію безпечної експлуатації  устаткування підвищеної небезпеки – такого, як парові та водогрійні котли, вантажопідйомні механізми, технологічні трубопроводи, трубопроводи пару та гарячої води, посудини, що працюють під тиском, газопроводи.


Відповідно до дозволу №4452.10.30-74.30.0, що був виданий Держгірпромнаглядом 17.12.2010, ми здійснимо для Вас усі необхідні роботи для забезпечення безпечної експлуатації та утримання у справному стані Вашого устаткування.

 

Наші послуги

  • Технічний огляд устаткування
  • Випробування
  • Експертне обстеження устаткування (технічне діагностування)
  • Технічні консультації під час створення та забезпечення ефективного функціонування структури управління з розподілом прав і відповідальності.

Кваліфіковані та досвідчені спеціалісти ТІМ ПРЕВЕНТ – УКРАЇНА використовують найсучасніші прилади та знання у сфері безпечної експлуатації устаткування підвищеної небезпеки. Наші компетентні, незалежні, об'єктивні обстеження обладнання дадуть Вам можливість отримати конфіденційну реальну інформацію щодо стану устаткування, економно спланувати ресурси в бюджеті Вашої компанії на проведення ремонтів обладнання та подовжити терміни його безпечної експлуатації.

Для отримання детальної інформації Ви можете залишити заявку або зв'язатися з нами.