18. August 2015

 

Опубліковано проект ISO 45001 (Kopie 1)

Проектний комітет ISO / PC 283 займається розробкою нового стандарту ISO 45001, основним завданням якого є установка вимог до систем менеджменту охорони здоров'я та безпеки на робочому місці. Даний проект на сьогоднішній день знаходиться на стадії CD (Committee Draft - проект комітету).


За основу проекту взято широко поширений в світі стандарт OHSAS 18001, який був розроблений BSI. Як і в останній редакції стандарту OHSAS 18001, вимоги, викладені в проекті ISO 45001, спрямовані на забезпечення безпеки праці, а не безпеки продукції або послуг компанії. Стандарт вимагає від вищого менеджменту компаній і керівництва більш активної участі в питаннях здоров'я і безпеки не тільки своїх працівників, але і постачальників, а також сусідів на прилеглих територіях. Аспекти здоров'я та безпеки зажадають повної інтеграції у діяльність організації, їх не можна буде доручити окремій людині, відповідальному за безпеку, як це часто робиться зараз.


Впровадження стандарту ISO 45001, допоможе організаціям значно підвищити рівень безпеки праці на виробництві, а також знизити ризики захворювань пов'язаних з роботою.


Публікація остаточної версії стандарту намічена до кінця 2016 р.


За матеріалами: http://www.iso.org

 

 

Про групу компаній B·A·D

Група компаній B·A·D – це 4000 експертів у Німеччині та Європі, а також понад 270 000 підприємств із більш як 4 мільйонами працівників найрізноманітніших галузей охорони праці та здоров’я. У 2016 р. обіг коштів компанії склав 265,5 мільйона євро. Компанія B·A·D GmbH разом зі своїми європейськими дочірніми підприємствами TeamPrevent належить до найбільших європейських компаній у сфері безпеки, роботи з персоналом, охорони праці та здоров’я. Сфера послуг охоплює і окремі проекти, і комплексні заходи із залученням зовнішніх ресурсів. До того ж, група компаній пропонує різнобічні послуги у сферах консультування, підвищення кваліфікації та сертифікації. З 2006 р.